pozycjonowanie stron

Nasze realizacje

Zrealizowaliśmy już kilka ciekawych projektów blogów. Wypełniliśmy je wysoką merytorycznie treścią, dodaliśmy obrazujące tematy zdjęcia i skonfigurowaliśmy pod newsletter, Google Analytics oraz social media. A poza tym, nadal wrzucamy na nie kilka słów od siebie.

zbloguj nas!
slider image slider image slider image

Nasze realizacje

Władamy już kilkoma blogami. Z powodzeniem!

Blog Polecane Suplementy

Info o projekcie:

Blog dla sklepu internetowego Najlepsze Suplementy. Swoim wyglądem, blog nawiązuje do kolorystyki strony głównej sklepu, kojarząc się ze świeżością i zdrowiem. Po wejściu na stronę bloga, użytkownik spotyka się z ostatnio dodanymi wpisami, dzięki czemu najnowsze notatki zawsze ukażą się jako pierwsze. Prosta nawigacja, łatwe wyszukiwanie, czytelne menu pozwalają na intuicyjną obsługę.

Blog został podzielony na kilka tematycznych kategorii, bezpośrednio powiązanych z ofertą sklepu. Wpisy posiadają wyróżniony tytuł, podział na akapity, odpowiednie wyróżnienia. Tagi znajdujące się pod danym artykułem ułatwiają jego zaszeregowanie i łatwe przejście do innych wpisów o podobnej tematyce. Dzięki przyciskom – ikonkom social media, dany wpis może szybko zostać udostępniony znajomym na wybranym portalu społecznościowym.

Na uwagę zasługuje jednolita koncepcja publikacji każdego wpisu, uwzględniająca stosowany font i teksturę. Na blogu dużą rolę odgrywają zdjęcia, które są odpowiednio eksponowane, a także linkowania do konkretnych produktów znajdujących się w sklepie.

 • Blog tematyczny
 • Częstotliwość wpisów - 1 w tygodniu
 • Zainstalowany moduł Analytics

Na zlecenie

Blog Podłogi Expona

Info o projekcie:

Blog stworzony dla marki Expona. Wyróżnia się klasycznym stylem i minimalizmem. To tematyczny blog, na którym poruszane są zagadnienia z zakresu płytek i paneli winylowych zarówno dla obiektów komercyjnych, użyteczności publicznej, jak i osób indywidualnych.

Treści publikowane na blogu poruszają różne aspekty związane z panelami i pytkami winylowymi, budując wizerunek marki Expona jako eksperta w swojej branży.

Czysta i klasyczna budowa bloga, nie odciąga uwagi od treści, jakie się na nim znajdują. Każdy użytkownik bez problemu porusza się na blogu, znajdując interesujące informacje. Menu podzielono na kilka kategorii. Każdy wpis posiada odpowiednie zdjęcia, nagłówki, dzięki czemu struktura wszystkich wpisów jest spójna.

Widgety po prawej stronie ułatwiają nawigację po stronie. Szybko można odnaleźć interesujące tagi, kategorie, najnowsze i najchętniej oglądane wpisy. Na blogu znajduje się widoczne przekierowanie do profilu marki Expona w social media.

 • Blog tematyczny
 • Częstotliwość wpisów - 2 w miesiącu
 • Zainstalowany moduł Analytics

Na zlecenie

Blog LOFTING

Info o projekcie:

Piękny w swojej surowości blog stworzony dla lofting.eu, idealnie wkomponowuje się w styl i charakter branży. Blog jest bardzo minimalistyczny, a zastosowany układ, minimalistyczna grafika i wyrazisty font, pozwalają na oddanie idei i charakteru bloga.

Menu zostało umiejscowione na górze strony. W tym samym miejscu, znajduje się ikona portalu społecznościowego, dzięki której można w szybki sposób przenieść się na fanpage. Obok niej znajduje się lupa, umożliwiająca odszukanie interesujących kwestii.

Widget z prawej strony zawiera wszystkie najważniejsze informacje, takie jak najnowsze wpisy, wykaz kategorii i użytych tagów. Struktura każdego wpisu jest identyczna, co pozwala na zachowanie spójności przekazu, dzięki czemu w każdym wpisie uwidacznia się indywidualny styl całego bloga. Wpisy posiadają nagłówki, zdjęcia obrazujące treść, możliwość dodania pod każdym artykułem komentarza.

Treści znajdujące się na blogu, poruszają zagadnienia związane z wykorzystaniem betonu jako materiału w architekturze, strukturą i cechami betonu oraz jego wykorzystaniem.

 • Blog tematyczny
 • Częstotliwość wpisów - 1 w tygodniu
 • Zainstalowany moduł Analytics

Na zlecenie

Info o projekcie:

Blog Pet Lovers Shop stanowi uzupełnienie sklepu internetowego, który oferuje biżuterię dla miłośników psów i kotów – zawieszki, pierścionki, charmsy, wisiorki. Blog ma pełnić rolę polegającą na prezentacji oferty sklepu internetowego, jak również budować wizerunek eksperta, przekazując ciekawą i merytoryczną, przydatną wiedzę dla wszystkich, którzy kochają zwierzęta.

Konstrukcja bloga jest prosta i minimalistyczna. Na samej górze bloga znajduje się logotyp, identyfikujący markę. Poniżej widoczny jest slider, który ukazuje ostatnio dodane, najnowsze wpisy. Obok nich, poszczególne okienka prezentują wybraną biżuterię, do której można łatwo przejść, klikając na wybrane zdjęcie.

Pod sliderem znajdują się najnowsze wpisy, ich zajawki. Widget zawiera łatwe przejście do profilu na portalu Facebook, najnowsze wpisy, wykaz kategorii i archiwum dodanych wcześniej wpisów. Wszystkie treści publikowane są według jednego wzorca, a pod każdym znajdują się przyciski do udostępnienia treści na wybranym medium społecznościowym. Po lekturze wybranych treści, widać kolejne proponowane wpisy – następny i poprzedni.

 • Blog tematyczny
 • Częstotliwość wpisów - 2 w miesiącu
 • Zainstalowany moduł Analytics

Na zlecenie

Info o projekcie:

Blog stworzony dla sklepu internetowego Abrakadabra, który oferuje wyjątkowe ubranka dla chłopców i dziewczynek do chrztu, jak również na co dzień. Blog swoim wyglądem nawiązuje do kolorów i stylistyki strony sklepu internetowego. Widok wpisów w centralnej części strony głównej powoduje, że uwaga odbiorcy skupia się na prezentowanej treści i najnowszych artykułach, które zawsze znajdują się na sliderze. Boczne menu zostało ukryte w prawym, górnym rogu i otwiera się po jednym kliknięciu.

Na uwagę zasługuje jednolita koncepcja publikacji każdego wpisu, uwzględniająca stosowany font i teksturę. Na blogu dużą rolę odgrywają zdjęcia, które są odpowiednio eksponowane.

Blog został podzielony na kilka kategorii, w których zamieszczane są artykuły prezentujące m.in. ubranka dla dziewczynek, chłopców, a także modne i przydatne akcesoria dla dzieci, czy też pomysły na wspólną zabawę z najmłodszymi.

 • Blog tematyczny
 • Częstotliwość wpisów - 1 w tygodniu
 • Zainstalowany moduł Analytics

Na zlecenie

Blog Perfumy Perfumeria

Info o projekcie:

Blog stworzony dla sklepu internetowego perfumy-perfumeria.pl poświęcony jest tematyce perfum damskich i męskich oraz kosmetyków. Na blogu znajdują się recenzje wybranych perfum, porady kosmetyczne i codzienne inspiracje w zakresie dbania o urodę.

Blog podzielono na cztery kategorie. Jego kolorystyka jest stonowana i minimalistyczna, dzięki czemu osiągnięto wizualną integralność ze sklepem internetowym – perfumy-perfumeria.pl.

Układ strony głównej jest bardzo czytelny i prosty, co wpływa na bezproblemowe poruszanie się po blogu. Najlepsze i najnowsze wpisy zostają wyróżnione,dlatego czytelnik w szybki sposób może przejść do sugerowanych, ciekawych artykułów.

 • Blog tematyczny
 • Częstotliwość wpisów - 2/3 w tygodniu
 • Zainstalowany moduł Analytics

Na zlecenie